İnsanoğlunun var olduğu günden bu yana hava şartlarına göre ısınma veya soğutma ihtiyacı hep olmuştur. Yüzyıllar boyunca gelişen teknoloji ve sanayileşme ile ısınma ve soğutmada yeni yeni ürünler geliştirilmiştir. Şehirleşme ile birlikte Isıtma ve soğutma sistemlerinden ortamlara borularla iletilmektedir. Borular hava ile teması sonucu terleme yapmakta ve çok büyük ısı kayıpları oluşmaktadır.

Günümüzde bu ve buna benzer kayıpları önlemek için izolasyon yapmak gereklidir. Bunların en önemlisi kuşkusuz ki boru izolasyonudur. Boru üzerinde bulunan ekipmanlar için özel olarak yapılmış vana ceketi izolasyonu ile buradaki kayıpları ortadan kaldırabiliriz.

Vana Ceketleri, Yanmaz yapışmaz ve tek yüzü gri silikon kaplı cam elyaf kumaş ile imal edilen, sökülüp takılması pratik olan özel imalat edilen izolasyon malzemesidir.

Bu sayede hem enerji tasarrufu, hem altyapının ömrünü uzatma hem de ciddi anlamda ekonomik tasarruf sağlanmaktadır.

Hidro İzolasyon, Ofis, Hastane, AVM, Fabrika, Sinema, Kongre salonu, Restaurant, Otel gibi tesis ve binalarınız için boru izolasyonu ve vana ceketi izolasyonu işlemlerini özel olarak uzman ekibimiz ile yapmaktayız.

Sizde Hidro İzolasyon‘dan kaliteli hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli.