İnsanoğlunun var olduğu günden bu yana havaya ihtiyacı hep var olmuştur. Yüzyıllar boyunca teknoloji ve sanayileşme ile hava kirlenmiş, şehirleşme ile birlikte ofislerde, konutlarda temiz ve sağlıklı hava ihtiyacı giderek artmaktadır.

Günümüzde ise ortamdaki kirlenmiş havayı belirli bir hızda değiştirir ve dış ortamdaki taze havayı içteki ortama verimli, konforlu ve sessiz bir şekilde aktarılması önem kazanmıştır.

Havalandırma sistemlerinin en önemli iletim ekipmanı olan havalandırma kanallarıdır. Hem ortamın konforu, hem ses izolasyonu hem de ısı ve enerji kayıplarını önlemek için bu havalandırma kanallarının izolasyonu olmazsa olmaz bir iştir.

Uygun havalandırma izolasyonu işlemleri için kullanılmakta olan malzemeler, ısı kaybının önlenmesi ve ses yalıtımın sağlanması amacıyla farklılık göstermektedir. Isıtma ve soğutma tesisatına göre farklı izole malzemeleri kullanılır.

Havalandırma kanallarının izolasyonu yapılırsa, koku, nem ve rutubet oluşturmasına karşı önlem sağlamak için ideal sistemlerdir.

Bu sayede hem enerji tasarrufu, hem altyapının ömrünü uzatma imkânımız olmaktadır. Bu işlem sonucu sistemi işleten firmalar ciddi anlamda ekonomik tasarruf sağlamaktadır.

Hidro İzolasyon, Ofis, Hastane, AVM, Fabrika, Sinema, Kongre salonu, Restaurant, Otel gibi tesis ve binaların için uzman ve tecrübeli ekibiyle havalandırma sistemlerinin izolasyonu hizmetlerini sunmaktadır.

Sizde Hidro İzolasyon‘dan hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli.